Ja çka han Learta për mëngjes

Reja e këngëtares Shyhrete Behluli i pushtoi mediat rozë.

Learta Jakupi u bë personazh i dashur dhe shumë i popullarizuar për një kohë të shkurtër, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po merr vëmendje të vazhdueshme me aktivitetin e shtuar në rrjetet sociale.

Së fundi u komentua shumë për ahengun madhëtor të ditëlindjes që organizoi me njerëzit e saj të afërt.

E pas kësaj feste ajo iu kthye rutinës ditore dhe angazhimeve të tjera. Mirmengjesi iu ka thënë ndjekësve me një pjatë supe dhe pogaqe të vogla. Ky ishte mengjesi i Leartës./Kosovarja/