Ish bashkëshortja e Blerim Xhemailit pozon nudo

Ajo ka publikuar fotografi provokuese duke ekspozuar linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Eriona Sylejmani, ka publikuar fotografi e zhveshur nga plazhi duke mbuluar asetet e saj me duar.

Komentet dhe pëlqimet e shumta nuk i munguan nga numri i madhe i ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, ish gruaja e futbollistit shpeshherë publikon imazhe provokuese në rrjete sociale duke venë në pah figurën e saj trupore.