“Instagrami është tjetër botë”, Arbenita tregon si duket në përditshmëri

Arbenita Ismajli duket në formë të mirë në fotografinë e fundit që e postoi në Instagram..

Ajo ishte veshur me një palë tuta të bardha, bluzë të kuqe dhe atlete, ndërsa tha se kjo është veshja që e aplikon çdo ditë ngase Instagrami është tjetër botë.

“Ky është ‘look-u’ im çdo ditë. Instagrami është tjetër botë”, ka shkruar modelja.

Kujtojmë se Arbenita Ismajli është në lidhje me reperin Fero.