Haradinaj si ‘sherif’, pozon me policin shqiptar në Amerikë

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka pozuar krah një pjesëtari shqiptar të policisë amerikane.

Në fotografinë që shihni, Haradinaj ka vendosur kapelën e policit dhe mban në duar emblemën, njofton Klankosova.tv.

Haradinaj ka udhëtuar të premten e kaluar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për vizitë zyrtare.

Haradinaj në ShBA do të takohet me kongresmenë, anëtarë të administratës Biden, me personalitete të tjera politike e të sigurisë, si dhe me komunitetin shqiptaro-amerikan, njofton Klankosova.tv.

May be an image of 2 people and people standing