Hailey Bieber tregon figurën e saj të përsosur në bikini ngjyrë rozë

Modelja tregoi trupin në disa imazhe të reja këtë fundjavë.

Gruaja 24-vjeçare e Justin Bieber pozoi  me një palë bikini rozë derisa i shtoi një zinxhir, transmeton lajmi.net.

Ajo postoi imazhet në Insta Storie të saj të shtunën, duke hedhur një triko të lehtë mbi ansambël.

Mbesa e Alec Baldwin kishte flokët e saj bjonde të kapura dhe e bashkoi dukjen me bizhuteri.

‘Përkufizimi i një b **** të keq, besnik i fortë, i sigurt, i pavarur … ende nuk mund të besoj se më zgjodhët mua @haileybieber,’ shkroi  në mbishkrim.

Ndryshe, Justin dhe Hailey lidhën kurorën në një martesë në një gjykatë në New York në 2018 dhe hodhën një ceremoni të plotë fetare në Karolinën e Jugut në 2019.