Granit Xhaka publikon portretin e bukur me gruan dhe vajzën

Granit Xhaka ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet pranë gruas dhe vajzës, shkruan lajmi.net.

Përmes këtij imazhi, Xhaka i bëri dedikim prekës Leonitës, të cilën e falënderoi që është nëna më e bukur.

“Familja mbi të gjitha. Faleminderit që je nëna më e mirë, që Ayana mund ta ketë dashur”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/