Remzie dhe Nexhat Osmani publikojnë këngën “Falma”

Remzie dhe Nexhat Osmani kanë sjellë bashkëpunimin e radhës me titull “Falma”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës u kujdes Sebastjana Brecani, muzikën dhe orkestrimin e bëri Alban Arifi, ndërsa videoklipi është punuar nga Full Moon Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri muzikor nga Remzie dhe Nexhat Osmani. /Lajmi.net/