Geti dhe Marina shfaqen me të dashuruar së kurrë pranë njëri-tjetrit

Geti dhe Marina janë një nga çiftet me të dashura për publikun shqiptarë.

Ata mbrëmë ishin te ftuar si mysafir special në sfilitën e modës në Itali, shkruan “Kosovarja”.

Në prapaskena shihet Geti teksa i dhuron lule nuk mungonin as puthjet.

Kujtojmë se çifti kanë në jetë një vajzë me emrin Marget.