Genta tregon momentin më të veçantë me turkun

Këngëtarja nga Gjilani e cila kohët e fundit po thuhet se po e mbanë të fshehur shtatzëninë e saj, ka postuar një moment domethënes me partnerin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar një foto në të cilën çifti shfaqen të lumtur krahë njëri-tjetrit dhe Genta zbuloi se ky është një nga momentet të mira që iu përket çiftit.

“Nuk është fotoja më e mirë bashkë, por ky moment do të thotë shumë për ne…”, shkroi Genta duke mos zbuluar më shumë detaje.

Ndryshe, Genta dhe biznismeni turk po shijojnë romancën e tyre të dashurisë tashmë e dy vite./Lajmi.net/