Genta dhe i dashuri turk ndajnë momente intime në ashensor

Këngëtarja e njohur kosovare Genta Ismaili këto ditë po prekë ‘qiellin e shtatë’ nga lumturia.

Ditë më parë këngëtarja bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin turk, e që nga ajo kohë Genta po qëndron në Turqi pranë të dashurit.

Çifti i ri po marrin shumë komplimente e kritika. Por, sidoqoftë vazhdën e jetës së tyre nuk po e ndalin.

Që nga momenti që kur u bënë bashkë thuajse e gjithë bota u bë e tyre. Asnjë moment pa njëri-tjetrin se bëjnë, madje për ditë ndajnë çaste lumturie ku nuk mungojnë as dhuratat e luksi i
pafund.

Së fundmi, me emocion e dashuri të zjarrtë çifti ri shihen të shkëmbejën puthje-përqafime në ashensor./