Gent Fatali feston ditëlindjen, e dashura e uron publikisht

Gent Fatali sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 26 vite jetë, për këtë ditë reperi ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij.

Por ajo që merr vëmendjen është urimi i të dashurës së tij, Rozafa për herë të parë ka uruar publikisht reperin me një postim të bërë në Instagram.

“Urime më i shtrenjti im” ka shkruar Rozafa në foton ku shihet pran Gentit.

Loading...