‘Gara’ e motrave Jenner për fotot në bikini, Kylie e Kendall ‘ngritin’ temperaturat

Motrar Jenner ia vunë ‘flakën’ rrjetit me fotot e fundit.

Motrat Kardashian-Jenner vazhdojnë të jenë kryetemë e medieve rozë për paraqitjet e tyre publike, shkruan lajmi.net.

Pas Kim dhe Khloe Kardashian, të cilat u shfaqën në formën më të mirë me fotot në bikini, Kendall dhe Kylie kthyen vëmendjen nga ato.

Kardashian-Jenner vazhdojnë të jenë kryetemë e medieve rozë për paraqitjet e tyre publike, shkruan lajmi.net.

Pas Kim dhe Khloe Kardashian, të cilat u shfaqën në formën më të mirë me fotot në bikini, Kendall dhe Kylie kthyen vëmendjen nga ato.

Dy motrat kanë postuar fotografi në bikini, me të cilat tregojnë linjat për zili, ndërsa pëlqimet e komentet e ndjekësve ishin të panumërta.

Fillimisht ishte Kendall ajo e cila postoi foto me bikini të gjelbra duke marrë rreze dielli, ndërsa fytyrën e kishte mbuluar me një kapele.

\

Në anën tjetër, Kylie postoi numër të madh fotosh, ku shfaqet me bikini ngjyrë të verdhë teksa fotografoi trupin nga afër. /Lajmi.net/