Gania ia bën “rrafsh” Bleros: Bir, ti je i niveleve të larta, ti je i paprekshëm

Kanë kaluar më shumë se 10-të ditë dhe Blero ende nuk po bëhet pjesë e debateve në shtëpinë e “BBVK”.

Ai vetëm po shkon qosheve të shtëpisë, dhe po jep këshilla ndaj tjerve, shkruan lajmi.net.

Gania ishte ai i cili duket se ia bëri “bajat” gjatë një muhabeti me Bleron.

Blero e pyeti Ganinë se “përse Meti foli për Ganiun por jo për të”.

“Bir ti je i paprekshëm, je i niveleve të larta, por me kalimin e kohës bëjmë muhabet ndryshe”, është shprehur Gania./Lajmi.net/