Flaka mesazh atyre që e komentojnë për pamje: Është një zgjidhje e thjeshtë, ‘block-delete’

Flaka Krelani ka një mesazh për ata që nuk e duan.

Këngëtarja Flaka Krelani ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo tregoi detaje rreth bashkëpunimit me Young Noble, si dhe zbuloi planet për këngët e reja.

Flaka ka folur edhe për vendimin që të komercializohet, ndërsa për gjithë ata që e kritikojnë dhe nuk e pëlqejnë pamjen e saj, kishte një mesazh.

Ndiqeni videon e mëposhtme ku gjendet intervista e plotë e Flakës dhe mësoni se çfarë tha ajo.