Fifi tërheq vëmendjen me paraqitjen në setin e fundit fotografik

Fifi është këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar e cila kohën e fundit po përflitet mjaft shumë për shkak të ndryshimit në dukje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj pas publikimit të disa fotografive në rrjete sociale.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet atraktive e veshur me një veshje mjaft interesante dhe me grim të rregulluar mjaft bukur./Lajmi.net/