Fifi publikon edhe një foto nga shtrati

Fifi ka postuar disa imazhe e cila shihet në shoqëri të ish-konkurrentit të programit “Përputhen” Fation Kuqarin, shkruan lajmi.net.

Edhe pse artistja shqiptare nuk ka zbuluar asgjë për fansat ai më sa duket do të jetë protagonist i klipit.

Ndryshe, Fifi ka publikuar edhe një imazh derisa ka shkruar: “Në mua, ke një homo, një dashnore, një mike të mirë dhe një shtrigë shqiptare”.

Rikujtojmë se, javë më parë është aluduar për një lidhje mes saj dhe Fationit./Lajmi.net/

Më shumë nga interneti
300 евра за еден час? Нов трик за мега заработка
Инвестирала ситни пари во Биткоин. Сега живее како кралица
Со скриени рецепти за здравјето на вашата простата, бидете повторно активни…