Fero dhe Arbenita në momente intime

Janë imazhet e tyre që marrin vëmendje shumë shpesh, shkruan lajmi.net.

 

Arbenita ka shpërndarë një imazh teksa ndodhet në krahë të Feros.

Marrëdhënia e tyre duket shumë e mirë dhe po e shijojnë jetë e tyre si çift.

Gjithashtu ata kanë edhe një vajzë bashkë që nuk hezitojnë ta shfaqin në rrjete sociale./Lajmi.net/