Fansi nuk e lëshon Taynën, intervenon sigurimi

Tayna së fundmi ka mbajtur një koncert në Gjermani.

Tayna është nga artistët më të kërkuar në trojet shqiptare dhe jo vetëm, reperja së fundmi ka mbajtur një koncert edhe në Gjermani, shkruan lajmi.net.

Artistja nga Prizreni përjetoi një incident të vogël në një klub nate gjatë performimit, në momentin kur ajo zgjati dorën tek publiku njëri nga ta nuk ia lëshoi dorën asaj, deri sa vet Tayna përdor pak forcë për tu liruar.

E gjithçka pastaj normalizohet ku njëri nga bodyguard-at e sheh rastin dhe i afrohet publikut.