Butrint Imeri pranon një dhuratë speciale

Butrinit Imeri është nga artistët më të pëlqyer të estradës.

Butrint Imeri ka qenë mjaft i angazhuar gjatë gjithë vitit si me projekte muzikore ashtu edhe me koncerte, së fundmi ai ishte në Shkodër për tëa argëtuar publikun, shkruan lajmi.net.

Pas përfundimit të koncertit njëri nga fansat i ka dhuruar këngëtarit një portret të tij, dhe si shenjë falënderimi Butrinti ndau një foto të portretit në Instagram.

Përndryshe, kënga e tij e fundit është ‘M’ki rrejt’ dhe u prit mjaft mirë nga publiku, projekti brenda pak dita ka arritur miliona klikime në Youtube.