Familja Kallaku uron me një kartolinë të bukur familjare

Bes Kallaku ka zgjedhur të urojë Vitin e Ri me një foto bashkë me vajzën dhe bashkëshorten.

Këtë foto, ata e realizuan gjatë një fotosesioni me rastin e festave të fundvitit, ndërsa aktori uron që secili të shikojë drejt të ardhmes, pa lejuar askë t’ia prish buzëqeshjen dikujt.

“Gezuar miq! Shikoni gjithmone drejt se ardhmes dhe mos lejoni askend t’ju fike buzeqeshjen. Zoti ju rujt. Familja Kallaku”, ka shkruar ai.