Ezel bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës

Aktori i njohur për shqiptarët me rolin e Ezelit, Kenan Imirzalioglu dhe partnerja e tij, Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të dytë.

Mediat turke bëjnë me dije se bashkëshortja e aktorit ka sjellë në jetë një vajzë ditën e djeshme.

Sinem dhe vogëlushja e porsalindur janë në gjendje të mirë shëndetësore. Më herët, çifti kanë zbuluar emrin që ka zgjedhur për vajzën, Leyla.

Kujtojmë që ata kanë edhe një vajzë më të madhe të quajtur, Lalin./abcnews.al