Ermali ka një mesazh për Elvanën, para se të ngjitet në skenën e “Festivalit të Këngës”

Ermal Mamaqi nuk i ka kursyer batutat me Elvana Gjatën, para performancës së saj në “Festivalin e Këngës”.

Elvana Gjata është njëra nga artistet, e cila do të këndojë në natën e parë të “Festivalit të Këngës” në RTSH, shkruan lajmi.net.

Para performancës së saj, Ermal Mamaqi i uroi sukses dhe me shaka e porositi që në fund të thotë “Faleminderit që ekziston Ermal.

“Suksese sot motër.
Mos harro të më përshëndesësh dhe në fund të interpretimit të thuash faleminderit që egziston Ermal. 🤪
@elvanagjataaaa“, ka shkruar ai.

Për ndryshe, fituesi i këtij festivali do ta përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision”.