Eni Koçi joshëse nga një ambient festiv: Gëzuar për një tjetër vit

Eni Koçi ka pozuar elegante dhe joshëse.

Këngëtarja Eni Koçi ka realizuar fotosesion në prag të festave të fundvitit, shkruan lajmi.net.

Disa fotografi i ka publikuar krah Gencit e më pas një ku shfaqet vetëm në një ambient festiv e veshur elegante dhe joshëse.

“Gëzuar për një tjetër vit “, ka shkruar Eni pranë postimit të fotos.

View this post on Instagram

Cheers to another year🥂

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on