Adelina rikthen “Amanetin” me plot atmosferë bashkë me Skerdin

Diva e muzikës pop në Kosovë, Adelina Ismaili ka rikthyer në treg këngën e saj “Amaneti” bashkë me këngëtarin Skerdi

Kënga është një ripërpunim i Bini Diez dhe sjell atmosferë pak para festave të fundvitit tek të gjithë trojet shqiptare.

Ky ripërpunim i Adelinës vjen pas përpunimit që bëri Adelina të këngës “Qikat” bashkë me reperen Rina Balaj.

Adelina ka qenë aktive me këngë pas rikthimit të saj në Kosovë ku edhe i kishte munguar skenës sonë.

Ajo rikthimin e saj në skenën kosovare e kishte bërë pikërisht në Televizionin 7 ku përpos që kishte marrë pjesë në emision e Vitit të Ri “Kartolinë nga Kosova”. /GazetaExpress/