Enca josh me bikini rozë pranë pishinës

Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë, sidomos për paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me bikini me ngjyërë rozë, në të cilat fokusoi gjoksin.

Teksa pozoi para pishinës, ajo tregoi se po e shijonte motin e ngrohtë dhe pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

“Kur ju i dëshironi atij më të mirën, por ju ishit më e mira”, shkruan Enca sipër fotografisë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga  Enca Haxhia është “Nashta”, kurse pritet që së shpejti të rikthehet me këngë të re. /Lajmi.net/