Elvana ndan me ndjekësit imazhe nga provat para ‘Festivalit të këngës’

Me datat 19 dhe 20 dhjetor në ‘Pallatin e kongreseve’ do mbahen netët gjysmëfinale ku konkurrentët do prezantojnë këngët e tyre, shkruan lajmi.net.

Ndër artistet të cilat ka lënë mbresë tek publiku me këngën e saj është edhe Elvana Gjata një nga favoriteve e këtij festivali ka publikuar disa imazhe nga provat e saj.

‘Me tana’ titullohet kënga me të cilën Elvana synon do përfaqësoj Shqipërinë në edicionin e radhës të ‘Eurovision’, dhe më 19 dhjetor publiku do ketë mundësinë të përcjell paraqitjen e saj në natën e parë gjysmëfinale. /Lajmi.net/