Dafina Zeqiri vazhdon të paraqitet joshëse nga ishujt Maldive

Dafina Zeqiri javën e fundit ka ikur në ishujt Maldive ku po shijon në maksimum pushimet para se të kthehet sërish me koncerte dhe projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja pak minuta më parë ka publikuar disa fotografi të reja ku është paraqitur mjaft provokuese, ajo kishte pozuar nudo teksa gjoksin po e mbulonte me gjethe.

Dafina përndryshe po shijon suksesin e këngës së fundit ‘Vuj vuj vuj’, projekt ky që po pëlqehet shumë edhe nga publiku edhe nga kolegët e saj. /Lajmi.net/