Elita Rudi ka një mesazh për gjithë ata që e paragjykuan rreth emrit të vajzës

Elita Rudi ka pak kohë që u bë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një vajzë, shkruan lajmi.net.

Moderatorja dhe reperi Gjiko kanë vendosur që edhe vajzës t’ia lënë një emër të veçantë, duke e pagëzuar Bota.

Së fundi, Elita i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, ku një prej tyre i shkruan “A ju kan paragjyky per emrin e vajzes”.

Përgjigja e Elitës ishte e prerë dhe kishte një pyetje për ata që e paragjykuan.

“Po shumë! Por i kisha pyt ata që paragjykojnë pse osht e pranushme emrin Ylli, Marsi, Venera (Venus), Bora, Dielli etj e jo Bota?!”, ka shkruar  ajo.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko e kanë edhe një djalë, i cili quhet Zëri. /Lajmi.net/