Elgit Doda publikon këngën e re “Tharë”

Këngëtari nga Shqipëria ka publikuar projektin e ri muzikor.

Elgit Doda sapo ka publikuar projektin e tij të ri, të cilin e solli vetëm në versionin audio, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes vetë Elgiti, ndërsa mix masteri Marenglen Boja.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Tharë”, kënga më e re nga Elgit Doda.