E pyesin se a e do partnerin me apo pa përvojë, ja përgjigja e Fifit

Këngëtarja shqiptare e dashur për publikun është mjaft e hapur me ta, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi u dha mundësinë fansave të saj të pyesnin atë çfarë u intereson atyre, dhe ata nuk ngurruan të bënin pyetjet e tyre menjëherë.

Dikush nga fansat e saj ishte mjaft kurioz për ta pyetur se a e do partnerin me apo pa përvojë dhe Fifi është përgjigjur pa përtesë.

“E do një djalë me përvojë në marrëdhënie intime apo pa përvojë”, shkroi ndjekësi.

Ndërsa Fifi ia ktheu se ajo do të dëshironte që partneri i saj tv kishte përvojë.

“Me përvojë valla”, duek i bashkangjitur një figurë duke qeshur me lot./Lajmi.net/