E kemi parë të rregulluar deri në detaje, kështu duket Luana Vjollca pa grim

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca shumicën e rasteve është parë e rregulluar dhe grimuar deri në detaje.

Mirëpo nuk e ka problem të shfaqet edhe pa grim. Ajo e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, imazh në të cilin shihet natyrale.

Luana ka shkuar për t’i bërë tretman fytyrës.