E dashura e reperit shqiptar ‘lë nam’ me lëvizjet në këtë video

Ajo e ka marrë gjithë vëmendjen.

E dashura e reperit Fero, modelja Arbenita Ismajli e ka marrë gjithë vëmendejn me disa postime të fundit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur veq në të brendshme me ngjyrë trupi dhe ka treguar format trupore duke vënë në fokus të veçantë të pasmet.

Arbenita Ismajli është modele por akoma më e njohur u bë pas lidhjes së saj me reperin Fero.

Ata tani po e shijojnë romancën ani pse njëherë pati zëra për krizë.

Kujtojmë se shumicën prej fotove provokative ia realizon vetë reperi.