Dy persona rrahin punonjësin në pikën e pagesës rrugore në Tetovë

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme një punëtorë në pikën e pagesës rrugore në Tetovë është sulmuar fizikisht nga dy presona, përcjell TV21.

“Pesëdhjetë e nëntë vjeçari I.R. nga Tetova, dje (07- korrik) në ora 09:45 në SPB-Tetovë ka raportuar se në pikën e pagesës rrugore-Tetovë, ku ishte i punësuar, rreth orës 07:00, dy persona e kanë sulmuar fizikisht. Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e rastit”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.