Dy persona mbeten të vrarë gjatë tentimit për vjedhje në një kazino

Dy persona kanë mbetur të vrarë sot herët në mëngjes në një grabitje të kazinos në rrugën “Magjistralja e Adriatikut” në Shkup.

“Më 15 shkurt 2020 në ora 04:47 minuta në SPB – Shkup është denoncuar se në kazinonë që gjendet në rrugën “Magjistralja e Adriatikut” në Shkup, katër persona të armatosur janë futur brenda kazinosë dhe kanë filluar të gjuajnë ndaj personave prezent në Kazino, me çrrastë kanë qëlluar 22 vjeçarin V.H. nga Kosova, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje./Alsat/