Dua merr vëmendjen e kalimtarëve rrugëve të Nju Jorkut, xhaketa e saj kap vlerën 1600 euro

Ajo është e njohur për meloditë e saj tërheqëse të zhanrit pop dhe sensin e saj eklektik të stilit në përditshmëri, shkruan Daily Mail.

Dua Lipa shfaqi linjat e saj të tonifikuara në një kostum bardhë e zi, ndërsa doli në Nju Jork të mërkurën.

Këngëtarja, 25 vjeçe, duklej me ​​besim ndërsa ecte e veshur me pallton që kishte të njëjtin dizajn sikurse pantallonat.

Autorja e hitit “New Rules”, mori vëmendjen me këpucët që shfaqnin një lule me dizajn 3D.

Xhaketa e markës “Moncler Richard Quinn” q[ Dua e kishte veshur, ka çmim prej 1580 eurosh. Dua mrojti gojën dhe hundën me maskë të zezë në fytyrë dhe një pal syze të diellit të errëta.

Dhjetori ka qenë një muaj i ngarkuar për yllin, me performancën e saj në një depo në Mbretërinë e Bashkuar për koncertin e saj virtual 2054.

Ajo u bashkua me një numër interpretuesish të ftuar gjatë koncerit duke përfshirë Kylie Minogue, Elton John, degë të FKA, Bad Bunny dhe Miley Cyrus.

Shfaqja theu rekorde në internet, me pesë milionë shikime.