Dua Lipa zgjedh të kaloj pushimet me Anwarin para familjes

Dua kishte disa muaj shumë të ngarkuar me projekte muzikore dhe në mundësinë e parë që i ofrua për disa ditë pushim ajo zgjodhi të dashurin për të kaluar kohë së bashku.

Teksa Dukagjini publikoi disa imazhe nga udhëtimi i tij me familjen, aty mungonte këngëtarja, kjo pasi autorja e hitit ‘Dont start now’ gjendet në New York me Anwarin.

24 vjeçare, dukej e lezetshme dhe me shumë stil në një xhaketë rozë, teksa mbante duart me të dashurin e saj model, 20 vjeçar ndërsa ecnin së bashku pas paraqitjes së saj në Good Morning America.