Dua Lipa shfaq linjat e bollshme në bikini

Dua Lipa është parë në Miami me të dashurin e saj Anwar Hadid.

E veshur në bikini, Dua po shfaqte format e saj mahnitëse.

24-vjeçarja kishte veshur bikini ngjyrë të kaltër, ku edhe po merrte rreze dielli.

Dua nuk kishte vendosur makeup, ku kishte lënë vetëm bukurinë e saj natyrale.

Anëari është vëllau i modeleve të njohura Gigi dhe Bella Hadid.

Kënga e saj e fundit është “Future Nostalgia”./Indeksonline/