Meshkujt ‘thyejnë’ qafen për ta shikuar Arta Nitajn

Se është një femër e bukur dhe joshëse kjo nuk do diskutim.

Pejanja Arta Nitaj, ndryshe e njohur si ‘Xhesika’ te seriali vendor ‘O sa mirë’ po vazhdon të provokojë rëndë.

Ndonëse e përfolur shumë për jetën private, pas lidhjes me Endrit Thaçin, e Brunon tani këngëtarja përflitet se është në lidhje me futbollistin Ardian Jonuzajn.

Pavarësisht të gjitha thashethemeve, Arta po e shijon jetën luksoze ku momentalisht ndodhet në Dubai, ku nga atje thujase çdo ditë ka sjellë imazhe atraktive duke vënë në pah linjat trupore.

Edhe së fundmi, ngjashëm ka vepruar. Modelja dhe aktorja bukuroshe tek sa pozon e veshur në të bardha ku duket një femër perfekte, ka bërë që meshkujt të thyejnë qafën për ta parë.

E cili mashkull në këtë rast s’do e thyente qafën?