Dua Lipa puthje plotë pasion me Anwar Hadid

Dua Lipa përveç që ka një karrierë të suksesshme ka edhe një jetë private të lumtur dhe po e shijon pafund lidhjen me modelin, Anwar Hadid.

Çifti i njohur janë mjaft të komentuar në mediat rozë dhe shihen çdo herë përkrah njëri-tjetrit, por nuk mungojnë as momentet që I publikojë së bashku në rrjetet sociale.

Së fundi ishte Anwar ai që ka publikuar një fotografi teksa I dhuron një puthje plotë pasion këngëtares shqiptare.

Kujtojmë Dua bashkë me Anwar qëndruan për tri ditë në Kosovë për të ndjekur nga afër festivalin “Sunny Hill”.