Dua Lipa me performancë e paraqitje skenike të mrekullueshme në mbrëmjen gala të UNICEF

Këngëtarja e famshme ka korruar suksese botërore, shkruan lajmi.net.

Ajo ka mahnitur me energjinë e saj në skenë dhe me shumë pasion në këtë mbrëmje.

Dua interpretoi këngët e albumit të fundit “Future Nostalgia”, të cilin e lansoi rreth një vit më parë në një periudhë pandemie.

Këngëtarja zgjodhi një palë pantallona të gjerë shkëlqyes, e një triko të shkurtër të zezë.

Dua këto ditë ka qenë në qendër të vëmendjes ndërkombëtare për ndarjen nga modeli, Anwar Hadid.

Dyshja kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin pas dy vitesh romancë./Lajmi.net/