Donjeta Kosumi i organizon festë maces së saj në një mujorin e lindjes

Valltarja e njohur kosovare, Donjeta Kosumi, e njohur në publik si “Kallashi” ka festuar një mujorin e maces së saj.

Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram.

“Urime 1 mujori”, shkroi ajo krahas imazheve nga festa.

Ndryshe Donjeta publikon shpesh herë imazhe krahas maces dhe i ka vendosur emër të ngjashëm me nofkën e saj.