Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Deri kur”

Dhe, së fundmi ka njoftuar se shumë shpejt do e lansojë këngën e re, shkruan lajmi.net.

“Deri kur”, mban titullin projekti muzikor i Don Xhon të cilin sigurisht se do e lansojë me videoklip.

Ndërkohë, në rrjete sociale po qarkullon një video në të cilën rep-artisti shihet në studio derisa interpreton pak nga kënga të cilën e ka publikuar edhe në storien e tij në Instagram.

Ndryshe, “Unë foli i fundit” është projekti i publikuar katër javë më parë nga Xhonatan Isufi në platform YouTube.