Divorci i hidhur, vëllai i dhëndrit grushta nuses dhe dy motrave të saj

Një çift në Britani u ndanë vetëm disa orë pas martesës pasi vëllai i dhëndrit e goditi me grusht nusen.

Dasma e Steffan Wilson dhe Erin Mason-George u kthye në kaos në korrik, kur vëllai i dhëndrit goditi me grushte nusen dhe 2 motrat e saj.

Në gjendje të dehur, Tomos Rydian Wilson e hodhi nga shkallët e ambjenteve ku po zhvillohej dasma.

Disa të afërm të çiftit deklaruan sot për The Sun se Steffan dhe Erin u ndanë vetëm disa orë pasi ato shkëmbyen betimet.