Detaji që mori gjithë vëmendjen në imazhet e Kendall Jenner në bikini

Kendall Jenner rrezikoi shumë me bikini të vogla.

Kylie Jenner ditë më parë nisi pushimet bashkë me vajzën dhe partnerin, Travis Scott, shkruan lajmi.net.

Por, në këto pushime, Kylie po shoqërohet edhe nga motra, Kendall Jenner, me të cilën solli disa imazhe atraktive.

Ishte Kendall ajo e cila publikoi disa fotografi e veshur në bikini, në të cilat gati zbuloi më shumë se që duhet.

Natyrisht se nuk munguan komentet e ndjekësve pranë këtyre imazheve të ‘nxehta”.