Dafina Zeqiri bën dedikim romantik për Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë përmendur gjatë për një lidhej dashurie.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek nuk po e mshefin më dashurinë, këngëtarja ka ia ka dedikuar një postim Geekut së fundmi, shrkuan lajmi.net.

Ajo ka publikuar një fotografi nga prapaskenat e këngës ‘Merri krejt’ ku shihet në një moment intim me Dj-in.

Pos kësaj ajo ia shpreh edhe publikisht dashurinë me mbishkrimin e bërë në foto ‘Tdu-du’ kishte shkrua Duffy në postimin e bërë.