Çfarë mami është Enca?

Këngëtarja Enca Haxhiu tashmë ka treguar se është një nënë

Ajo ka një qen të vogël dhe kështu me një fotografi me të ajo ka treguar se çfarë nëne është.

“Nuk jam mami e rregullt, por jam mami ‘cool’”, ka shkruar ajo.

Këto fjalë ajo i ka shkruar në një foto ku ka postuar vetën të veshur me tuta ngjyrë rozë dhe ka të veshur edhe qenin e saj.

Ndryshe, Enca ka thënë se do të jetë një vit i saj ku do të sjell edhe një album por edhe këngë të reja me videoklipe. /GazetaExpress/