Kë po e bojkoton Adelina Ismaili?

Në vitet 90-të, në Kosovë lindi një yll i madh, një këngëtare që shkëlqej në çdo skenë, e madje që u konsiderua si revulucuon...

Rina Balaj konfirmon lidhjen me reperin e njohur

Rina Balaj ka konfirmuar se është në lidhje me reperin Sin Boy, me të cilin edhe ka bashkëpunuar për këngën ‘Gigi’. Rina dhe Sin Boy...

Ariana e tepron me veshjen, kaq shkurt se keni parë

Blogerja e famshme dhe bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu po lë mbrapa me stil shumë femra të estradës. Ariana në vazhdimësi po sjellë risi duke...

Dua Lipa publikon imazhet më të ëmbla nga fëmijëria

Dua Lipa ka kujtuar ditët e fëmijërisë, përmes disa fotografive që i publikoi në Instagram, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, në këto imazhe shfaqet me buzëkuq në...

Ky person shkoi për t’i uruar fat Arditit për natën e dytë të “Kënga...

Po mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”, ku do të performojnë pjesa e dytë e artistëve që garojnë këtë vit në...

Çfarë nuk keni parë nga koncerti “Nën yjet e Tiranës” i Alban Skënderjat

Në muajin shtator, Alban Skënderaj mbajti koncert recital në Tiranë, shkruan lajmi.net. Në këtë koncert, kantautori ka kënduar këngët e tij të cilat çdo herë...

Adrola Dushi shkëlqen në të kuqe në natën e dytë gjysmëfinale të “Këngës Magjike”

Sonte mbahet nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Këtë vit, ky festival po prezantohet nga Ardit Gjebrea dhe Adrola Dushi, e...

Kjo pozë e Arbenitës mbi kolltuk po i ‘çmend’ të gjithë

Jo rastësisht gjendet thuajse çdo ditë në kopertinat e faqeve rozë. Arbenita Ismajli tanimë është bërë e pashmangshme, kur është fjala për lajmet që qarkullojnë...

Këta artistë performojnë në natën e dytë gjysmëfinale të “Kënga Magjike 2019”

Mbrëmë u mbajt nata e parë gjysmëfinale e këtij edicioni të festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Këngëtarët këtë vit këndojnë me një kauzë më ndryshe...

Noizy apelon të ndihmohen banorët në Manëz

Noizy, këto ditë ka qenë shumë aktiv duke ndihmuar qytetarët e prekur nga tërmeti në Shqipëri, shkruan lajmi.net. Ai po vazhdon ende që t’i ndihmojë...

Opinione