Violetë Kukaj sqaron publikun për shaminë

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Violetë Kukaj-Retkoceri, ka qëndruar shpesh larg mediave kur kanë qarkulluar thashetheme apo lajme të rrejshme për të. Është përfolur...

Me këto foto joshëse, Adea ia shton madhështinë dhjetorit

Ndonëse prej vitesh u largua nga skena muzikore, Adea Pula dikur u pëlqye pamasë nga moshat e reja. Kurse sot Adea është një vajzë në...

E dashura e Ledrit shkëlqen në dasmën e Kreshës me Erzinën

Ledri Vula është shoqëruar nga e dashura e tij, Sara Hoxha mbrëmë në dasmën e mikut të tij, Mc Kreshës. Edhe Sara Hoxha, e dashura...

Koncerti në Prizren u kthye në natë magjike për Alban Skenderaj

Alban Skenderaj është nga këngëtarët më të pëlqyer shqiptar, këtë e vërtetojnë edhe mbrëmjet muzikore në të cilat performon ai, shkruan lajmi.net. Pas koncertit të...

Foto e rrallë: Kështu dukej dikur Lulja e Medës

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Meda, që kur u bë fytyrë publike nuk iu ndanë lajmet për të. Nga shumë femra shqiptare Lulja pati fatin...

E dashura Ledri Vulës një femër ‘bombë’ në dasmën e Kreshës

Mbrëmë reperi i njohur Mc Kresha i dha fund beqarisë. Ai dhe Erëzina bukuroshe kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, madje u konfirmua gjatë ditës...

Nora dhe Gjiko sjellin një tjetër bashkëpunim

Nora Istrefi dhe Gjiko ditë më parë kishin publikuar disa imazhe me të cilat konfirmuan se shumë shpejt do vijnë me projekte të reja,...

Nora habit me veprimin e bërë karshi Robertit

Roberti muaj më parë kishte konfirmuar se i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Nora Istrefin, dhe që nga ajo ditë dyshja janë...

“Skifterët” bëjnë kërdinë në banesën e trashëgimtares së Formula 1, i vjedhin bizhuteri me...

Hajdutët kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 50 milionë paund nga banesa e Tamara Ecclestone në Kensington. Vajza e ish-shefit të Formula 1, Bernie Ecclestone, raportohet...

Ardit Gjebrea publikon foton e realizuar 27 vite më parë krah Pirro Çakos

Ardit Gjebrea është aktiv në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ai me ndjekësit në Instagram ndan fotografi të ndryshme, qoftë nga ato në ambientet e punës...

Opinione