Gashi dhuron spektakël në Koln

Ka disa javë që Gashi ka filluar turneun koncertal, ku po mban koncerte thuajse gjithë Evropën, shkruan lajmi.net. Ai së fundmi ka performuar në Koln,...

Granit Ismajli vjen me një baladë

Granit Ismajli ka publikuar një baladë dhe këtë ai e ka shoqëruar me një videoklip, dhe projekti pritet të pëlqehet nga fansat e tij,...

Bebe Rexha arrin 10 milionë ndjekës në Instagram, ndan një video të veçantë me...

Bebe Rexha sot është gëzuar tej mase për suksesin e radhës, ajo ka arritur 10 milionë ndjekës në Instagram, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka publikuar një...

Dedikim Norës? Robert Berisha i thotë të gjitha për ndarjen në këngën e re...

Robert Berisha merr pjesë këtë vit në Festivalin e RTSH-së me këngën “Ajo nuk është unë”, këngë e cila është përfolur se i dedikohet...

Vazhdojnë të përfliten skandalet në festivalin e RTSH-së, ku fituesja ishte paracaktuar ende pa...

Kompozitorja Diana Ziu dhe bashkëshorti i saj, regjisori dhe aktori Vangjel Tavo, por jo vetëm, edhe këngëtarë dhe artist të njohur kanë publikuar disa...

Gresa Behluli publikon pamje duke u rregulluar

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo për ndjekësit e saj ndan momente të ndryshme nga jeta e përditshme po...

Për festat e fundvitit, Elita sjell këto pamje të Zërit

Jemi nën tingujt e zërave që po dëgjohen gjithandej, duke thënë se jemi në kohën më të mirë të vitit. Kohë ku të gjithë i...

Tifozja bën 38 tatuazhe për Jose Mourinho

Jose Mourinho është special dhe këtë mundohet ta tregojë në çdo moment. Temperamenti i portugezit ka bërë për vete shumë, por edhe ka kthyer në...

Zhvishet Emily Ratajkowski, mban me duar gjoksin

Emily Ratajkowski është nga emrat më të lakuar në shoubizin ndërkombëtar, kjo për arsye se modelja është mjaft provokuese në postimet e saj, shkruan...

Pas ‘Këngës Magjike’, merr fund ‘miqësia’ mes Fifit dhe Enedës

Pasi Eneda ‘ia mori’ vendin e parë Fifit në këtë edicion të Këngës Magjike, marrëdhëniet siç duket nuk janë mirë mes artistëve. Më 7 Dhjetor...