Gashi veçon këtë projekt nga bashkëpunimet që solli më 2019

Gashi po e përmbyll me shumë sukses vitin 2019, ndërsa premton gjëra të mëdha për vitin e ardhshëm. Përmes një postimi në Instagram, reperi bëri...

Fero hap kompani muzikore?

Reperi Fero, me anë të një postimi në Instagram, la të kuptohet se ka hapur kompani muzikore. Ai njoftoi se ku mund t’i dërgojnë artistat...

Përmbylli një viti të suksesshëm, Ronela Hajati ka disa fjalë për publikun

Ronela Hajati këtë vit ka qenë shumë aktive me këngë e koncerte, të cilat rezultuan shumë të suksesshme. Së fundi, me anë të një postimi,...

Learta flet për shtatëzaninë e ardhshme

Learta Jakupi reja e këngëtares së njohur , Shyhrete Behlulit po vazhdon të ngre pas vetes publikun kosovar. Mund të themi lirshëm se, po aq...

Ganimete Abazi në zi, i vdes nëna

Ganimete Abazi ka humbur personin më të dashur për të. Ganimete Abazi ka njoftuar përmes rrjetevesociale, se nëna e saj ka ndërruar jetë. Ajo njoftoi se...

Vera Ora në top-formë në imazhet e reja nga pushimet

Vera Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të realizuara gjatë pushimeve. Ajo në këto fotografi dukej shumë atraktive e veshur me...

Hoxhë Elvis Naçi pozon pranë të bijës dhe jep një këshillë

Hoxhë Elvis Naçi viteve të fundit është teologu më i ndjekuri dhe i dashur për publikun. Ai ka shumë simpati nga besimtarët myslimanë dhe ka...

Yll Limani uron festat, falënderon fansat për përkrahjen

Yll Limani dje ka publikuar këngën e re me titull “Engjëj”, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip. Për këtë projekt, ai pranoi...

Dafina Zeqiri vjen atraktive e veshur me ‘bodysuit’

Dafina Zeqiri gjatë këtij viti që po e përmbyllim ishte shumë aktive në muzikë. Ajo ka publikuar disa këngë të reja, të cilat janë pritur...

Alketa kalon fundjavën me familje

Pas angazhimeve që kishte javët e fundit me “Festivalin e Këngës”, Alketa gjeti pak kohë për t’u relaksuar, shkruan lajmi.net. Ajo postoi një fotografi në...

Opinione